Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut E08K-SEXPR04-D055
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6848799
- Varastotilanne
- 7kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Oikea- tai vasenkätistä teräpalaa käytettäessä: oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisiin työkalunpitimiin (SEXPL**-tyyppi), ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisiin työkalunpitimiin (SEXPR**-tyyppi). Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 75° rombimalliselle teräpalalle | Minisorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 8 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 2.75 mm |
| Pään pituus (LH) | 28 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | EPGT040104 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 5,5 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -12 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 0 astetta |
| Varren korkeus (H) | 7,5 mm |
| Pakkauspaino | 0.098 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6848799 |
|---|---|
| EAN | 4543885487994 |
| Valmistajan tuotenumero | 6848799 |