Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut C10055-SEXPR04
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6801156
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Oikea- tai vasenkätistä teräpalaa käytettäessä: oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisiin teränpitimiin (SEXPL**-tyyppi), ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisiin teränpitimiin (SEXPR**-tyyppi).Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Poratangot | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 10 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 62 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 2.8 mm |
| Pään pituus (LH) | 30 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | EPGT040104 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 5.5 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -12 astetta |
| Pakkauspaino | 0.059 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6801156 |
|---|---|
| EAN | 4543885011564 |
| Valmistajan tuotenumero | 6801156 |