Sisäpuolinen teränpidin teräs oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin teräs oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. STFCR 90° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 1102.. |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Vapaa pituus | 50 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | A12L STFCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 140 mm |
| Vasen tai oikea | vasen ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 16 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 9 mm |
| Jänneväli l2 | 11 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| Pään pituus l1 | 26,5 mm |
| Kokonaispituus l | 140 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260934 |
|---|---|
| EAN | 4045197653536 |