GARANT Master Turn avarrustanko, teräs, spiraalinen, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
GARANT Master Turn avarrustanko, teräs, spiraalinen, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäsorvaus pitkittäin; Otsasorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Porausvarsi; Porausvarsi; Porausvarsi |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | spiraalinen A.. STFC 90° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 1102..; TC.. 1102..; TC.. 1102.. |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Vapaa pituus | 100 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | A20R STFCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 22 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11.1 mm |
| Jänneväli l2 | 18 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 36 mm |
| Leikkausleveys | 11 mm; 11 mm; 11 mm |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen |
| Varren tyyppi | Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin |
| Varren mitat | 20; 20; 20 |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Käyttö | Oikea; Oikea; Oikea |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 1102..; TC.. 1102..; TC.. 1102.. |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260932 |
|---|---|
| EAN | 4062406677275 |