Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut E08K-STUPR07-D080
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6848775
- Varastotilanne
- 7kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikea- tai vasenkätistä terää, oikeakätistä terää (R) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (STUPL**-tyyppi) ja vasenkätistä terää (L) käytetään oikeakätisissä työkalunpitimissä (STUPR**-tyyppi). Kiristysmomentti: Suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Minisorvaukseen | Kolmiomaisille teräpaloille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 8 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 4 mm |
| Pään pituus (LH) | 44,5 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | TPGT070104 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 8 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -10 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 5 astetta |
| Varren korkeus (H) | 7,5 mm |
| Pakkauspaino | 0.092 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6848775 |
|---|---|
| EAN | 4543885487758 |
| Valmistajan tuotenumero | 6848775 |