Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut E08-STFCR2-D11
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6862385
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Oikea- tai vasenkätistä teräpalaa käytettäessä: oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisiin teräpidikkeisiin (STFCL**-tyyppi); ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisiin teräpidikkeisiin (STFCR**-tyyppi). Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiristystä varten.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Minisorvausta varten | Kolmiomaisille kääntöterille | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 1/2" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 5" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0.406" |
| Pään pituus (LH) | 1.062" |
| Master Insert Identification (MIID) | TCMT221 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 0.688" |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -6 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 0 astetta |
| Varren korkeus (H) | 0.475" |
| Pakkauspaino | 0.4916 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6862385 |
|---|---|
| EAN | 4543885623859 |
| Valmistajan tuotenumero | 6862385 |