E5EB7C35-931A-4449-94F0-B0FB95BAFAF7 C06-STFCR2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6850059
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikea- tai vasenkätistä teräpalaa, vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeankätisissä teränpitimissä (STFCR**-tyyppi). Nämä tuotteet on tarkoitettu vain Pohjois-Amerikan alueelle.Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Kolmiomaisille kääntöteräpaloille | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 3/8" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 4-3/4" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0.275" |
| Pään pituus (LH) | 3/4" |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 1/2" |
| Pakkauspaino | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6850059 |
|---|---|
| EAN | 4543885848436 |
| Valmistajan tuotenumero | 6850059 |