Sisäinen teränpidin, teräs, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Virtaviivainen lastu-ura parempaa lastunpoistoa varten, pienempi värinätaipumus ja vakaa koneistus.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Tuotetyyppi | Porausvarsi |
| Usp1 | A.. STLCL 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 1102.. |
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Vapaa pituus | 65 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | A16Q STLCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea ja neutraali |
| Min. halkaisija ⌀ | 18 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 9.2 mm |
| Jänneväli l2 | 15 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 269022 4 |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260931 |
|---|---|
| EAN | 4960664541829 |