Sisäpuolinen teränpidin, teräs
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teräpidin, teräs, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäsorvaus pituussuunnassa; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. PTFNR 90° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | TN.. 2204.. |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Vapaa pituus | 160 mm |
| Aluslevy | 259031 10 |
| Vaihtoterän koko | 22 mm |
| ISO-koodi pidin | A40T PTFNR/L 22 |
| Kokonaispituus l | 300 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Jänneväli l2 | 38.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
| VipuruuvI | 259018 2 |
| Viputanko | 259015 2 |
| Jousisarja | 259044 2 |
| Jousitappisarja | 259047 2 |
| Kokonaispituus l | 300 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251416 |
|---|---|
| EAN | 4045197868305 |