Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A32S-PTUNL16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6800876
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Teräpalan reikä on ISO-standardin mukainen.Työkalunpitimen pituus voi poiketa ISO-standardista.Käytettäessä oikea- tai vasenkätistä teräpaltaa: oikeakätistä teräpaltaa (R) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (PTUNL**-tyyppi) ja vasenkätistä teräpaltaa (L) käytetään oikeakätisissä työkalunpitimissä (PTUNR**-tyyppi).Vääntömomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kolmiomallisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 32 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 250 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 22 mm |
| Pään pituus (LH) | 50 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | TNMG160408 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 40 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -12 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -6 astetta |
| Varren korkeus (H) | 30 mm |
| Varren leveys (B) | 29.5 mm |
| Pakkauspaino | 1.358 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6800876 |
|---|---|
| EAN | 4543885008762 |
| Valmistajan tuotenumero | 6800876 |