A32S-PTUNL1104-D400 A25R-PTUNR1104-D320
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6733325
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Kolmiomaisille vaihtoteräpaloille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 25 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 200 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 17 mm |
| Pään pituus (LH) | 45 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | TNMG110408E |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 32 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -12 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -6 astetta |
| Varren korkeus (H) | 23 mm |
| Pakkauspaino | 0.663 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6733325 |
|---|---|
| EAN | 4543885757578 |
| Valmistajan tuotenumero | 6733325 |