GARANT Master Mute -avarruspuomi tärinänvaimennettu vasen 32/16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman puristuspintaa.
Huomautus
Avarruspuomin lyhentäminen pituuteen Lmin. asti mahdollista. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enint. 100 °C).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | Verstasstandardi |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 16T3.. |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Vapaa pituus | 123 mm |
| Aluslevy | 269005 19 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | A32X STFCR/L16 |
| Kokonaispituus l | 288 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 22 mm |
| Varren halkaisija ds | 32 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 192 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Kokonaispituus l | 288 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Lmin | 192 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26502532/16 |
|---|---|
| EAN | 4069515038003 |