GARANT Master Mute poratanko, tärinänvaimennettu, oikea 16/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Poratangon lyhennys pituuteen Lmin. asti mahdollinen. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämmönkesto enintään 100 °C).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. STFCR 90° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | Verstasstandardi |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 1102.. |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Vapaa pituus | 64 mm |
| ISO-koodi pidin | A16X STFCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 158 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 96 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Kokonaispituus l | 158 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Lmin | 96 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26502416/11 |
|---|---|
| EAN | 4069515024839 |