S40-STFPL16-H S16-STFPR09-H
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6835126
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikea- tai vasenkätistä teräpalaa; oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisissä teränpitimissä (STFPL...-tyyppi) ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisissä teränpitimissä (STFPR...-tyyppi).Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Kolmiomaisille kääntöteräpaloille | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 0.63" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 0.787" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0.433" |
| Master Insert Identification (MIID) | TPMT731 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 0.787" |
| Pakkauspaino | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6835126 |
|---|---|
| EAN | 4543885843233 |
| Valmistajan tuotenumero | 6835126 |