Sisäpuolinen teränpidin HM oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin HM oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäsorvaus pitkittäin; Otsasorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | E.. STFCR 90° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 1102.. |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Vapaa pituus | 75 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | E12M STFCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | vasen ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 15 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 8 mm |
| Jänneväli l2 | 11.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| Pään pituus l1 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260918 |
|---|---|
| EAN | 4045197653376 |