GARANT Master Turn avarrintanko teräs, spiraalimainen vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
GARANT Master Turn avarrintanko teräs, spiraalimainen vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | spiraalinen A.. STFC 90° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 1102.. |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Vapaa pituus | 100 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | A20R STFCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 22 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11,1 mm |
| Jänneväli l2 | 18 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 36 mm |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260933 |
|---|---|
| EAN | 4062406711054 |