Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut C12Q-CTFPL11
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6801184
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikean- tai vasemmanpuoleista teräpalaa: oikeanpuoleista teräpalaa (R) käytetään oikeanpuoleisissa työkalunpitimissä (CTFPR**-tyyppi) ja vasemmanpuoleista teräpalaa (L) käytetään vasemmanpuoleisissa työkalunpitimissä (CTFPL**-tyyppi). Lastunmurtajapalaa varten napsauta "Lisätiedot".Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kolmiomallisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 12 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 180 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 9 mm |
| Pään pituus (LH) | 0 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | TPMT110304 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 16 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -6 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 5° |
| Varren korkeus (H) | 11 mm |
| Varren leveys (B) | 0 mm |
| Pakkauspaino | 0.326 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6801184 |
|---|---|
| EAN | 4543885011847 |
| Valmistajan tuotenumero | 6801184 |