Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A08H-STFPR09-D100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6853701
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikea- tai vasenkätistä teräpalaa, oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisten työkalunpitimien (STFPL**-tyyppi) kanssa ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisten työkalunpitimien (STFPR**-tyyppi) kanssa. TPGH-, TPGM- ja TPGA-teräpaloja ei voi käyttää. Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Minisorvaukseen | Kolmiomaisille kääntöterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 8 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 100 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 5.5 mm |
| Pään pituus (LH) | 16 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | TPMT090204 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 10 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -8 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 5 astetta |
| Varren korkeus (H) | 7.5 mm |
| Pakkauspaino | 0.047 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6853701 |
|---|---|
| EAN | 4543885537019 |
| Valmistajan tuotenumero | 6853701 |