Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A25R-PTFNR16-D320
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6855936
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikea- tai vasenkätistä terää: oikeakätistä terää (R) käytetään vasenkätisten työkalupidinten (PTFNL**-tyyppi) kanssa; ja vasenkätistä terää (L) käytetään oikeakätisten työkalupidinten (PTFNR**-tyyppi) kanssa. Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kolmiomaisille teräpaloille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 25 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 200 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 17 mm |
| Pään pituus (LH) | 45 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | TNMG160408 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 32 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -12 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -6 astetta |
| Varren korkeus (H) | 23 mm |
| Pakkauspaino | 0.664 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6855936 |
|---|---|
| EAN | 4543885559363 |
| Valmistajan tuotenumero | 6855936 |