GARANT Master Mute -avarruspuomi, vasen 32/16 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Älä kiristä alueelta, joka on merkitty S:llä!
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A... STFC 90° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 16T3.. |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Vapaa pituus | 155 mm |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | A32X STFCR/L16 |
| Kokonaispituus l | 277 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 22 mm |
| Varren halkaisija ds | 32 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 160 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Ei-asennettava alue s | 192 mm |
| Kokonaispituus l | 277 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26092132/16 |
|---|---|
| EAN | 4067263623472 |