GARANT Master Mute poratanko, tärinänvaimennettu, oikea 12/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Poratangon lyhennys pituuteen Lmin. asti mahdollinen. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämmönkesto enintään 100 °C).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. STFCR 90° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | Verstasstandardi |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 1102.. |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Vapaa pituus | 50 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | A12X STFCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 120 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 16 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 9 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 72 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Kokonaispituus l | 120 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Lmin | 72 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26502412/11 |
|---|---|
| EAN | 4069515024822 |