GARANT Master Mute poratanko, tärinänvaimennettu, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Porausvarren lyhentäminen pituuteen Lmin. asti mahdollista. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enintään 100 °C).
Rakenne
Kovametallivahvistettu varsi.
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Poratangon lyhennys pituuteen Lmin. asti mahdollinen. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämmönkesto enintään 100 °C).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. STFCR 90° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | Tehdasstandardi |
| Sopivat kääntöterät | TC.. 0902.. |
| Asetuskulma κ | 900 |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | A10X STFCR/L09 |
| Kokonaispituus l | 161 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 13 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 6.8 mm |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 110 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Kokonaispituus l | 161 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265024 |
|---|---|
| EAN | 4069515024808 |