Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A12M-SDZXR07-D140
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6709247
- Varastotilanne
- 3kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään oikeakätisten työkalunpitimien kanssa (SDZXR07 D**), ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään vasenkätisten työkalunpitimien kanssa (SDZXL07 D**). Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 55° rombisille kääntöpalalle | Minisorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 12 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 10,5 mm |
| Pään pituus (LH) | 30 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | DXGU070304R-TS |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 14 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -14 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -10 astetta |
| Varren korkeus (H) | 11 mm |
| Pakkauspaino | 0.159 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6709247 |
|---|---|
| EAN | 4543885739741 |
| Valmistajan tuotenumero | 6709247 |