Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A12M-SDQPR07-D150-P
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6762767
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikea- tai vasenkätistä teräpalaa: oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (SDQPL**-tyyppi) ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisissä työkalunpitimissä (SDQPR**-tyyppi).Vääntömomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 55° rombisille kääntöterille | Minisorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | HM |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 12 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 8,3 mm |
| Pään pituus (LH) | 24 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | DPMT070204 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 15 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 150 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -1 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 5 astetta |
| Varren korkeus (H) | 11 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6762767 |
|---|---|
| EAN | 4543885779358 |
| Valmistajan tuotenumero | 6762767 |