Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A12-SDUCR3-D16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6732352
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Kun käytetään oikea- tai vasenkätistä teräpalaa: oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisten työkalunpitimien (SDUCL**-tyyppi) kanssa ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisten työkalunpitimien (SDUCR**-tyyppi) kanssa.Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | 55° rombimaisille vaihtoterille | Minisorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Tuumaa |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 3/4" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 10" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0.594" |
| Pään pituus (LH) | 1-1/2" |
| Master Insert Identification (MIID) | DCMT32.52 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 1" |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -2 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 0 astetta |
| Varren korkeus (H) | 0.7" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6732352 |
|---|---|
| EAN | 4543885756878 |
| Valmistajan tuotenumero | 6732352 |