Sisäpuolinen teränpidin, teräs, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin, teräs, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SDQCR 107,5° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702.. |
| Asetuskulma κ | 107.5 astetta |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | A0810H SDQCR/L07 |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 12,5 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 6,4 mm |
| Jänneväli l2 | 9 mm |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Pään pituus l1 | 22,4 mm |
| Kaulan leveys l4 | 8,4 mm |
| Tehokas syvyys t | 3 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260340 |
|---|---|
| EAN | 4062406098902 |