GARANT Master Mute -porausvarsi oikea 12/07 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Älä kiristä alueelta, joka on merkitty S:llä!
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A... SDUC 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 72 mm |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | A12X SDUCR/L07 |
| Kokonaispituus l | 120 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 16 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 9 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 60 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
| Ei-asennettava alue s | 72 mm |
| Kokonaispituus l | 120 mm |
| Sarja | Master Mute; Master Mute; Master Mute |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26032612/07 |
|---|---|
| EAN | 4067263619789 |