A20-ADUNL33-D25 A25R-ADUNR1104-D320
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6733317
- Varastotilanne
- 2kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | 55° rombisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 25 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 200 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 17 mm |
| Pään pituus (LH) | 45 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | DNMG110408E |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 32 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -13 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -6 astetta |
| Varren korkeus (H) | 23 mm |
| Pakkauspaino | 0.668 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6733317 |
|---|---|
| EAN | 4543885757493 |
| Valmistajan tuotenumero | 6733317 |