Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A20Q-PDUNR11-D250
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6855908
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Tuotekuvaus
EcoTurnKun käytetään oikea- tai vasenkätistä teräpalaa, oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (PDUNL**-tyyppi) ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisissä työkalunpitimissä (PDUNR**-tyyppi). Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 55° rombisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 20 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 180 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 13 mm |
| Pään pituus (LH) | 36 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | DNMG110408 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 25 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -14 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -6 astetta |
| Varren korkeus (H) | 18 mm |
| Pakkauspaino | 0.381 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6855908 |
|---|---|
| EAN | 4543885559080 |
| Valmistajan tuotenumero | 6855908 |