GARANT Master Mute -avarruspuomi, värinänvaimennettu, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyöreä varsi ilman kiinnityspintaa.
Huomautus
Avarruspuomia voidaan lyhentää pituuteen Lmin. asti. Käytä vain sisäisellä jäähdytyksellä (lämpötilankesto enintään 100° C).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SDUCL 93° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | Konepajan standardi |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 146 mm |
| Aluslevy | 269005 18 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | A40X SDUCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 359 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 240 mm |
| Sarja | Master Mute |
| Kokonaispituus l | 359 mm |
| Lmin | 240 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265015 |
|---|---|
| EAN | 4069515024792 |