HM-sorvauspuomisarja ilman sisäistä jäähdytystä SET06 Set06
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ilman sisäistä jäähdytystä.
Toimitussisältö
Muovilaatikossa.
Rakenne
Ilman sisäistä jäähdytystä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8 × D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Poraustanko |
| Usp2 | Oikea |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 0602..; CC.. 0602..; CC.. 0602.. |
| ISO-koodi pidin | C08K SCLCR 06; C10K SCLCR 06; C12M SCLCR 06; C08K SCLCR 06; C10K SCLCR 06; C12M SCLCR 06; C08K SCLCR 06; C10K SCLCR 06; C12M SCLCR 06 |
| Kokonaispituus l | 125 mm; 125 mm; 150 mm; 125 mm; 125 mm; 150 mm; 125 mm; 125 mm; 150 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 10 mm; 12 mm; 14 mm; 10 mm; 12 mm; 14 mm; 10 mm; 12 mm; 14 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 5 mm; 6 mm; 8 mm; 5 mm; 6 mm; 8 mm; 5 mm; 6 mm; 8 mm |
| Jänneväli l2 | 7.6 mm; 9.6 mm; 11.5 mm; 7.6 mm; 9.6 mm; 11.5 mm; 7.6 mm; 9.6 mm; 11.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 8 mm; 10 mm; 12 mm; 8 mm; 10 mm; 12 mm; 8 mm; 10 mm; 12 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 7 |
| Pään pituus l1 | 22 mm; 27 mm; 33 mm; 22 mm; 27 mm; 33 mm; 22 mm; 27 mm; 33 mm |
| Kaulan leveys l4 | 6 mm; 8 mm; 10 mm; 6 mm; 8 mm; 10 mm; 6 mm; 8 mm; 10 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm; 125 mm; 150 mm; 125 mm; 125 mm; 150 mm; 125 mm; 125 mm; 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260389SET06 |
|---|---|
| EAN | 4067263132103 |