Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut T16Q-SDQCL07
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6807462
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Teräpalojen reikä on ISO-standardin mukainen. Oikea- tai vasenkätistä teräpalaa käytettäessä: oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisissä teränpitimissä (SDQCL**-tyyppi) ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisissä teränpitimissä (SDQCR**-tyyppi). Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 55° rombisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | TSUPPARI |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 16 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 180 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 11 mm |
| Pään pituus (LH) | 27 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | DCMT070204 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 20 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -6 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 0 astetta |
| Varren korkeus (H) | 15 mm |
| Pakkauspaino | 0.317 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6807462 |
|---|---|
| EAN | 4543885074620 |
| Valmistajan tuotenumero | 6807462 |