Sisäinen teräpidin HSS
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin HSS vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Varren malli | HSS |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | AH.. SCLDL |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | CDCT S4010. |
| Asetuskulma κ | 97 astetta |
| Vapaa pituus | 45 mm |
| Vaihtoterän koko | 4 mm |
| ISO-koodi pidin | AH04X SCLDR/LS4 |
| Kokonaispituus l | 65 mm |
| Vasen tai oikea | neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 4.57 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 2.5 mm |
| Jänneväli l2 | 3.58 mm |
| Varren halkaisija ds | 4 mm |
| Kokonaispituus l | 65 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268706 |
|---|---|
| EAN | 4045197591944 |