Sisäpuolinen teränpidin, teräs, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Virtaviivainen lastu-ura parempaa lastunpoistoa, vähäisempää värähtelytaipumusta ja vakaata työstöä varten.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SDUCL 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 80 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | A20R SDUCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea ja neutraali |
| Min. halkaisija ⌀ | 27 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 16,5 mm |
| Jänneväli l2 | 19 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 100 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 269022 3 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260339 |
|---|---|
| EAN | 4960664579648 |