Sisäpuolinen teräpidin, teräs, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Virtaviivainen lastu-ura parempaa lastunpoistoa, vähäisempää värähtelytaipumusta ja vakaata työstöä varten.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Tuotetyyppi | Poraustanko |
| Usp1 | A.. SDUCR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 65 mm |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | A16Q SDUCR/L07 |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen ja neutraali |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11.7 mm |
| Jänneväli l2 | 15 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 80 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 269022 4 |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260338 |
|---|---|
| EAN | 4960664579570 |