Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut A32S-PDZNR15-D400
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6855924
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Käytettäessä oikean- tai vasemmanpuoleista teräpalaa: oikeanpuoleista teräpalaa (R) käytetään oikeanpuoleisiin työkalunpitimiin (PDZNR**-tyyppi); ja vasemmanpuoleista teräpalaa (L) käytetään vasemmanpuoleisiin työkalunpitimiin (PDZNL**-tyyppi). Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 55° rombisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 32 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 250 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 22 mm |
| Pään pituus (LH) | 50 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | DNMG150408 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 40 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -13 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -6 astetta |
| Varren korkeus (H) | 30 mm |
| Pakkauspaino | 1.43 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6855924 |
|---|---|
| EAN | 4543885559240 |
| Valmistajan tuotenumero | 6855924 |