DC9B6999-F4AC-4BD1-B74C-67A2699A8C6B A20Q-PDUNR1104-D250
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6733315
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | 55° rombisille kääntöterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 20 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 180 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 13 mm |
| Pään pituus (LH) | 36 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | DNMG110408E |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 25 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -14 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -6 astetta |
| Varren korkeus (H) | 18 mm |
| Pakkauspaino | 0.375 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6733315 |
|---|---|
| EAN | 4543885757479 |
| Valmistajan tuotenumero | 6733315 |