Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut S40V-TLANR12-D530
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6861482
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Oikeakätinen teräpala (R) käytetään vasenkätisten työkalunpitimien (TLANL**-tyyppi) kanssa ja vasenkätinen teräpala (L) oikeakätisten työkalunpitimien (TLANR**-tyyppi) kanssa.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Internal Indexble -Turn Tool |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Raskaaseen sorvaukseen | Neliömäisille kääntöteräpaloille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 40 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 400 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 27 mm |
| Pään pituus (LH) | 50 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | LNMX120408L |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 53 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -6 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -15 astetta |
| Varren korkeus (H) | 37 mm |
| Pakkauspaino | 3.68 |
| Tuotetyyppi | Sisäpuoliset modulaariset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6861482 |
|---|---|
| EAN | 4543885614826 |
| Valmistajan tuotenumero | 6861482 |