Sisäinen teränpidin HSS vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin HSS vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Varren malli | HSS |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 1103.. |
| Asetuskulma κ | 142 astetta |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | AH16M SVJCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 22 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 4.6 mm |
| Jänneväli l2 | 15 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 30 mm |
| Kaulan leveys l4 | 11.6 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261331 |
|---|---|
| EAN | 4045197653987 |