Porauspuomi HM, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Porauspuomi HM, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pitkittäissorvaus; Päätysorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | E.. SVUBR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1103.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | E16R SVUBR/L11 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 21 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11 mm |
| Jänneväli l2 | 15 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 7 |
| Pään pituus l1 | 16,5 mm |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261118 |
|---|---|
| EAN | 4062406099107 |