Sisäinen teränpidin HM
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin HM oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Pituussorvaus sisäpuolelta; Otsasorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | E.. SVJCR 142° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 0702.. |
| Asetuskulma κ | 142 astetta |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | E10K SVJCR/L07 |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 13 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 1.5 mm |
| Jänneväli l2 | 9 mm |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Pään pituus l1 | 18 mm |
| Kaulan leveys l4 | 6.3 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261326 |
|---|---|
| EAN | 4062406100421 |