GARANT Master Turn -porausvarsi, terästä, spiraalinen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
GARANT Master Turn -porausvarsi, terästä, spiraalinen, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | spiraalinen A.. SVUBR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1604.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 100 mm |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | A25R SVUBR/L16 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 31 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 17 mm |
| Jänneväli l2 | 23 mm |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 40 mm |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Sarja | GARANT Master Turn; GARANT Master Turn; GARANT Master Turn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261128 |
|---|---|
| EAN | 4062406711085 |