Sisäpuolinen teränpidin HSS, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin HSS, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäpuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Varren malli | HSS |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | AH.. SVUCR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 1604.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 115 mm |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | AH25R SVUCR/L16 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Vasen tai oikea | vasen ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 31.5 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 17 mm |
| Jänneväli l2 | 23 mm |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 25.5 mm |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261334 |
|---|---|
| EAN | 4045197654038 |