Sisäinen teränpidin HSS, oikea 10/07 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin HSS, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 5×D |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | AH.. SDQCR 107,5° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702.. |
| Asetuskulma κ | 107,5 astetta |
| Vapaa pituus | 45 mm |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | AH10K SDQCR/L07 |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | vasen ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 13 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 8 mm |
| Jänneväli l2 | 9 mm |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Pään pituus l1 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26032810/07 |
|---|---|
| EAN | 4045197652799 |