Sisäinen teränpidin, teräs, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin, teräs, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Porausvarsi; Porausvarsi; Porausvarsi |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SDXCL 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 04T0..; DC.. 04T0..; DC.. 04T0.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 15 mm |
| Vaihtoterän koko | 4 mm |
| ISO-koodi pidin | A08F SDXCR/L04 |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 9,2 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 5 mm |
| Jänneväli l2 | 7.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 8 mm |
| Pään pituus l1 | 15 mm |
| Tehokas syvyys t | 3 mm |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen |
| Varren tyyppi | Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Käyttö | Vasen; Vasen; Vasen |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 04T0..; DC.. 04T0..; DC.. 04T0.. |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260345 |
|---|---|
| EAN | 4067263103950 |