Sisäpuolinen teränpidin, teräs, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen teränpidin, teräs, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäinen pituussorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Varren malli | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. SDXCR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 80 mm |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | A16Q SDXCR/L07 |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Min. halkaisija ⌀ | 21 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11 mm |
| Jänneväli l2 | 15 mm |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 33 mm |
| Tehokas syvyys t | 4,3 mm |
| Leikkausleveys | 11,5 mm; 11,5 mm; 11,5 mm |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen; Pitkittäissorvaus, sisäpuolinen |
| Varren tyyppi | Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin; Sisäsorvauspidin |
| Varren mitat | 16; 16; 16 |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Käyttö | Oikea; Oikea; Oikea |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260344 |
|---|---|
| EAN | 4045197877949 |