Sisäinen teränpidin, teräs, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin, teräs, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Pituussorvaus sisäpuolelta; Otsasorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Teräs |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VN.. 1604.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 100 mm |
| Aluslevy | 259031 39 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | A25R MVUNR/L 16 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Kiinnityspanta | 259038 4 |
| Min. halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 17 mm |
| Jänneväli l2 | 24 mm |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
| Kiristysruuvi | 259021 4 |
| Kokonaispituus l | 200 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251724 |
|---|---|
| EAN | 4045197867995 |