Sisäinen teränpidin teräs oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin teräs oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Sisäsorvaus pituussuunnassa; Otsasorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 3×D |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp1 | A.. MVPNR 117,5° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | VN.. 1604.. |
| Asetuskulma κ | 117,5 astetta |
| Vapaa pituus | 160 mm |
| Aluslevy | 259031 39 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | A40T MVPNR/L 16 |
| Kokonaispituus l | 300 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Kiinnityspanta | 259038 2 |
| Min. halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Jänneväli l2 | 38.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 3 |
| Kiristysruuvi | 259021 1 |
| Kokonaispituus l | 300 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251720 |
|---|---|
| EAN | 4045197867162 |