Sisäpuolinen kovametallinen teränpidin, oikea 25/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäpuolinen kovametallinen teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Pitkittäissorvaus sisäpuolelta; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Vapaa pituus | 125 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | E25S SDUCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
| Normi | DIN 8024; DIN 8024; DIN 8024 |
| Min. halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 16 mm |
| Jänneväli l2 | 24 mm |
| Varren halkaisija ds | 25 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 200 mm |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26031825/11 |
|---|---|
| EAN | 4062406065966 |