Sisäinen teränpidin HM oikea 20/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sisäinen teränpidin HM oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Pitkittäissorvaus sisäpuolelta; Tasosorvaus |
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 8×D |
| Varren malli | VHM |
| Tuotetyyppi | Sorvauspuomi |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Varren tyyppi | Sorvauspuomi |
| Normi | DIN 8024 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Asetuskulma κ | 93° |
| Vapaa pituus | 120 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | E20S SDUCR/L11 |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
| Vasen tai oikea | vasen ja neutraali |
| Min. halkaisija ⌀ | 23.5 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 13.1 mm |
| Jänneväli l2 | 18.9 mm |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 8 |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26031820/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197652690 |